Mikrobusu nomas noteikumi

Lai noslēgtu nomas līgumu, ir nepieciešama pase, derīga "B" kategorijas vadītāja apliecība ar minimālo 2 gadu stāžu, priekšapmaksa par visu nomas termiņu un depozīts 100-200 Eur apmērā. Depozīta apjomu sastādā Kasko pašrisks.

TK       Busu noma  
 

Vadītāja apliecība
Automašīnas vadītājam jābūt derīgai "B" kategorijas autovadītāja apliecībai.


Nepieciešamie dokumenti

Privātpersonām: lai saņemtu automašīnu, personai ir nepieciešams iesniegt pases un autovadītāja apliecības kopijas, kā arī uzrādīt to oriģinālus.

 

Drošības nauda
Paredzetā drošības nauda EUR 200 apmērā nomas sākumā tiek iekasēta no Nomnieka. Paredzētā drošības nauda tiek pieņemta skaidrā naudā. Ja nav pārkāpti nomas nosacījumi, drošības nauda nomas beigās tiek atgriezta atpakaļ 10 darba dienu laikā. Ja Nomnieks atsakās no nomas ne vēlāk kā 5 dienu laikā, Izirētājam ir tiesības ieturēt 10% no drošības naudas. Ja Nomnieks atsakās no nomas vēlāk kā 5 dienu laikā, Izirētājam ir tiesības ieturēt 50% no drošības naudas.

 

Norēķini
Norēķinus par pakalpojumiem ir iespējams veikt skaidrā naudā.

 

Degviela

Atļauts uzpildīt automašīnu tikai sekojošās uzpildes stacijās: NESTE, STATOIL, LUKOIL, SHELL, ORLEN.
Nododot automašīnu, degvielas tvertnei jābūt uzpildītai tādā apmērā kādā tā bija saņemot. 

TK       Busu noma  

 

Ja automašīna tiek nodota ar mazāku degvielas daudzumu, tiek aprēķināta papildus maksa par trūkstošo degvielu EUR 2,- par vienu litru.

 

Smēķēšana
Automašīnas salonā ir kategoriski aizliegta.

 

Tīrīšana
Automašīna tiek piegādāta tīra - nomazgāta no ārpuses un iztīrīta no iekšpuses. Papildus maksa tiks pieprasīta, ja ir nepieciešama atkārtota tīrīšana, virsbūves mazgāšana EUR 20,- , salona tīrīšana EUR 15, salona ķīmiskā tīrīšana Eur 100,- 

 

Minimālais nomas periods
Viena diennakts (24 stundas).

 

Maksimāli pieļaujamā kavēšanās
15 min.

 

Papildu aprīkojums
Piedāvājam papildu aprīkojumu, kas ir pieejams pēc pieprasījuma:
Lūdzam iepriekš informēt iznomātāju par vēlmi iznomāt papildu aprīkojumu.

 

Automašīnas apdrošināšana
automašīnai ir veikta sekojoša apdrošināšanas: obligātā civiltiesiskā apdrošināšana (OCTA) un KASKO

TK      Busu mona

 

Pašrisks
Klienta pašrisks mikroautobusu bojājumiem ir no EUR 400,00 (četri simti eiro).

Klienta pašrisks par automašīnas pilnu bojāeju vai zādzību ir 100% no a/m vērtības. Paša risks tiek piemērots divkāršā apmērā, ja zaudējumi radušies transportlīdzekļa zādzības gadījumā Krievijas, Baltkrievijas vai Ukrainas teritorijā.

 

Klienta paša risks netiek ieturēts, ja transportlīdzekļa bojājumā ceļu satiksmes negadījuma rezultātā vainojama konkrēta cita - zināma trešā persona, kuras atbildība ir apdrošināta saskaņā ar Sauszemes transportlīdzekļu īpašnieku civiltiesiskās atbildības obligātās apdrošināšanas likumu un kuras vainu apliecina kompetentas iestādes nolēmums vai saskaņotais paziņojums.

 

Sodi
sods par automašīnas dokumentu vai atslēgu nozaudēšanu, vai salona bojāšanu (piemēram, sēdekļu nodedzināšanu) – EUR 200,-
Visi sodi par administratīvo un satiksmes noteikumu pārkāpumiem, kas veikti automašīnas lietošanas laikā, jāsedz Nomniekam.

PAR MUMS

"VanHireRiga" ir SIA Ažuaž Pictures tirdzniecības marka. Mūs rekvizītus jūs atradīsiet Lursoft datu bazē. Visas tiesības ir aizsargātas. Jebkura satura izmantošana bez atļaujas ir aizliegta. Pie saskaņotas izmantošanas saite uz mājas lapu ir obligāta.

«VanHireRiga»
8+1 BUSU AUTO NOMA RĪGĀ
Zvaigznāju gatve 2, Rīga, LV-1082

info@vanhire.tk
Tālr.: +371 29 535 888, +371 277 51 576

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now